Bal karnawałowy w Przedszkolu

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu także odbył się wielki Bal Karnawałowy.
1.lutego 2012 roku  w godzinach 9.30 – 12.00, nasze przedszkole zamieniło się w magiczny, kolorowy  świat.  . Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się  w rytm muzyki. Dziewczynki przebrane  w długie powłóczyste balowe suknie księżniczek czy też dam dworu, zaś chłopcy najczęściej wybierali strój Batmana, Spidermana, Pirata i Kowboja.  Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu.
Dziękujemy wszystkim za udaną zabawę i zapraszamy za rok.