ŚWIĘTO NIE TYLKO NAUCZYCIELI

14 październik to nie tylko potocznie nazywany Dzień Nauczyciela, to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze. Świętuje więc pani dyrektor, intendentka, panie kucharki, panie woźne, pan konserwator. Bez tych wszystkich osób nauczyciel w przedszkolu nie mógłby wykonywać swoich obowiązków na najwyższym poziomie.

Przedszkolaki przekazały najserdeczniejsze  życzenia  z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wszyscy nauczyciele i pracownicy administracyjno – obsługowi  mogli wysłuchać piosenek, wierszy oraz życzeń z tej okazji. Nie zabrakło również życzeń i wielu ciepłych słów od Pani Dyrektor dla całego grona pedagogicznego oraz pracowników administracji  i obsługi. Życzenia złożone przez Panią Dyrektor dodały wszystkim pracownikom dużo otuchy i sił do podejmowania wyzwań jakie czekają nas w pracy z dziećmi.